top of page
265075740.jpg

MALADINOVO REZORT

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Maladinovo Resort  je unikátny ubytovací komplex v najkrajšej časti Liptova, len pár metrov od aquaparku Tatralandia. ​'

Moderný komplex je výsledkom dlhoročnej snahy o vytvore-nie príjemného miesta na oddych, kde sa každý jeho hosť bude cítiť dobre. 

Ak hľadáte príležitosť bezpečne investovať do zmysluplné-ho projektu so zaujímavým ročným výnosom, Maladinovo Resort je pre vás správnou voľbou. 

  • Lokalita - Liptovský Mikuláš, Liptovská Mara.

  • Miesto - Unikátna poloha na brehu Liptovksej Mary.

  • Rezort s rozlohou 10 tisíc m2 a kapacitou 410 lôžok.

  • Bezpečná investícia a transparentné podmienky.

  • Originálny, prepracovaný a profitabilný obchodný model.

  • Zabehnutý projekt ubytovania s vysokým ratingom

  • Celkový objem investície je 10.000 000 Eur.

  • Minimálna investícia možná od __.___ Eur.

  • Atraktívne ročné výnosy pre investorov.

120378187_610492632950841_45693377571149

VIAC O PROJEKTE

Vznik projektu a v akej fáze je aktuálne.

Všetko to začalo názvom v roku 2011. Kus tradície bol zachovaný už v samotnom mene. Rýdzo slovenský názov, ktorý je odvodený od historického pomenovania tejto časti - Maladinky.​ 

 

Maladinovo však nie je iba značka. Je to filozofia tímu liptákov, ktorý vám znesie aj modré (z liptovského) neba. 

Maladinovo je bezpečná finančná investícia. Projekt je financovaný z vlastných zdrojov jeho majiteľov a z vašej investície. Banka sa na projekte nezúčastňuje. Stabilný dlhoročný projekt, ktorý sa neustále zdokonaľuje. V blízskej budúcnosti sa pripravuje kongresové a zážitkové centrum či pláž s mólom. 

Investičná príležitosť

Bezpečná investícia do unikátneho slovenského projektu.

Maladinovo je bezpečná finančná investícia. 

Projekt je financovaný z vlastných zdrojov jeho majiteľov a z vašej investície. Banka sa na projekte nezúčastňuje, ak v budúcnosti bude, neovplyvní to majetkovú integritu projektu a neovplyvní to ani rizikovosť projektu pre investora. To je dôvod, prečo môžete považovať vašu investíciu do apartmánového bytu ako bezpečnú. Žiadny subjekt nebude mať v ručení ani časť vašej investície, ani pozemky, po ktorých budete ku svojmu apartmánu chodiť.

Model fungovania Maladinova môžeme s istou nadsádzkou prirovnať k akciovej spoločnosti,

kde vašou akciou je hodnota apartmánového  bytu, ktorý nám zveríte do nájmu. Náš systém má nasledovné benefity, nižšia rizikovosť investície - Akcia, ktorej kúpou sa stávate spoluinvestorom v akciovej spoločnosti má hodnotu závislú nielen od reálnej hodnoty v čase kúpy, ale aj od momentálnej situácie na trhu, situácie v štáte, ale žiaľ aj od rôznych vplyvov špekulantov, lobistických skupín a pod. V našom prípade bude vaša akcia apartmánový byt. Jeho reálna hodnota nie je do tej miery ovplyvňovaná, aby sa hodnota mohla meniť tak prudko ako pri cene akcie. V skratke je možné s určitosťou povedať, že v čase je hodnota nehnuteľnosti vyjadrená reálnejšie.

Investícia bez ďalších nákladov

Vaša investícia, apartmánový byt, nebude generovať pre vás v budúcnosti ďalšie náklady. Akákoľvek iná nehnuteľnosť vyžaduje udržiavacie výdaje a výdaje spojené s legislatívnymi požiadavkami. V prípade Maladinova budeme za vás platiť všetky náklady spojené s vlastníctvom apartmánového bytu. 

Transparentné zhodnotenie - spôsob zhodnotenia investície je jedinečný

V čom je teda jeho podstata? V prípade, že ste akcionár, ktorým ste sa stal kúpou akcie, sú Vám vyplácané dividendy zo zisku spoločnosti. Toto považujeme za netransparentné. Zisk je totiž možné ovplyvňovať tak, že vedenie spoločnosti a majoritný vlastníci môžu mať z fungovania spoločnosti aj iné príjmy ako je dividenda. Rôzne odmeny, príjmy cez služby, príjmy cez dohodnuté „spolupracujúce“ firmy.

 

Ako je to v Maladinove? Váš profit z investície je definovaný ako čistý podiel na tržbách/obrate  celej spoločnosti, ktorá bude realizovať vyťažovanie rezortu Maladinovo. Obrat v tomto type podnikania ovplyvňujú dve položky: cena za ubytovanie a obsadenosť ubytovacích kapacít. Pre vás ako investorov nie je v tomto okamihu podstatné aké náklady má prevádzka, koľko stojí poistenie apartmánu, réžia, energia a pod. Pre vás je podstatné, aký má komplex za rok obrat. Z tohto údaju viete podľa jedinečného vzorca hneď vypočítať, aký máte profit  zo svojej investície. Vzorec vychádza z údajov matematického modelu, ktorý je zostavený na základe 10 ročných štatistických údajov zo segmentu, analýzy podnikateľského prostredia, analýzy rozvoja regiónu a našich skúseností,  Vy máte možnosť z verejných zdrojov zistiť obrat spoločnosti, v zmluve máte vzorec a jednoduchým výpočtom zistíte aký máte ročný profit.

Posledným pilierom  je transparentný model využívania komplexu Maladinovo vami ako priamymi vlastníkmi

Konkurenčné projekty sľubujú možnosť využívať apartmány  14, 21, niektoré aj 30 dní.  Takmer vždy máte dni, kedy ho môžete využívať definované. Isto mi dáte za pravdu, že je rozdiel mať možnosť využiť apartmán na Silvestra, alebo mať stanovený mimosezónny termín.

V Maladinove máme inú filozofiu. Neobmedzujeme vás, koľko dní môžete využívať svoj alebo iný apartmán v komplexe. Ak sa rozhodnete navštíviť nás, máte u nás zvýhodnený pobyt zo zľavou 10 % z aktuálnej dennej ceny. Cenu pobytu neplatíte, bude vám odrátaná z profitu (samozrejme je stanovený limit a to 50% z predpokladaného profitu, po vyčerpaní limitu si za služby platíte). Taktiež máme iný prístup aj ku možnosti obsadzovať apartmán sám, mimo komplexu. Tento spôsob nepreferujeme. Nezapadá do našej koncepcie a filozofie a budeme sa snažiť investora presvedčiť, že je to pre neho nevýhodné. Prečo? Za každý apartmán, ktorý odporučíte svojím známym získate od nás bonus 5%. To znamená, že môžete mať profit nielen z vyťažovania svojho apartmánu. Náklady, ktoré budete platiť za svoj apartmán, v prípade, že nebude začlenený do systému budú zaťažujúce a znížia vám efektivitu.

Couple in Hotel Room
120402776_610492882950816_54743761188030

Rezort Maladinovo

vnímame ako rodinnú investíciu. Vládne tam priateľská atmosféra. Pre nás je podstatné, aby ľudia, ktorí sa chcú podieľať na tomto projekte ho vnímali pozitívne v každej fázy spolupráce.

Vybudovanie popísaného komplexu je náročná úloha. Pracujeme na ňom od roku 2002, keď sa otvoril Aquapark Tatralandia, na ktorom sme sa podieľali svojou prácou. Veľmi nám preto záleží na naplnení našich snov. 

 

Sme presvedčení, že každý človek s dobrým úmyslom, ktorý sa stane spoluinvestorom vyhodnotí svoje rozhodnutie kladne aj po rokoch.

bottom of page