top of page

PREDAJ - 4 izbový Byt Kamenná ulica, Bratislava IV, Novostavba

Exkluzívny Predaj

Kamenna, 841 10 Bratislava-Devín, Slovensko

410,000€

(vrátane servisu a provízie pre RK)

Detail Nehnuteľnosti

Typ Nehnuteľnosti

Byt

Podlahová Plocha (m2)

94

Izby

4

Poschodie

2

Kúpeľne

1

Rok Budovy

2021

 Dohodnite si obhliadku 

Sofia Takáčová

+421-950-717-999

Popis Nehnuteľnosti

Realitná kancelária TRH Bývania Vám ponúka na predaj lukrstívny 4 izbový byt so záhradou v novostavbe rodinného domu v projekte Záhrady Devín.

Výmera bytu je 94,1 m2. Dispozícia ponúka oddelenú dennú časť od nočnej časti s 3 samostatnými izbami a pracovným kútom, obývací priestor prepojený s jedálňou, kuchyňou a východom na terasu, 2 toalety a kúpeľňu so sprchovacím kútom a vaňou. Súčasťou bytu je priestranná pivnica prístupná z exteriéru.

Byt ponúka nadštandardné technologické vybavenie:
- tepelné čerpadlo s wifi modulom,
- stropné chladenie
- rekuperácia
- podlahové vykurovanie
- hliníkové antracitové okná so zrkadlovým efektom, ktorý vám zabezpečí dostatočné súkromie.
- exteriérové hliníkové žalúzie.

ZÁHRADA
Záhrada má rozlohu 92m2 a je orientovaná na JV a JZ. Je dostatočne slnečná a ponúka potrebné súkromie. Poskytuje priestor pre 2 terasy - väčšiu z obývacieho priestoru a menšiu zo spálne. V záhrade je navrhnutý taktiež priestor pre vonkajší sklad/domček alebo saunu.

POZEMOK
273,8m2 = 136,8m2 zastavanej plochy (byt + pivnica + technická miestnosť) + záhrada(91,6m2) + parking(25m2) + priedomie (27,1m2)

STAVBA
Stavba rodinného domu sa nachádza na konci slepej ulice – Kamenná ul.. Súčasťou rodinného domu sú 2 bytové jednotky so samostatnými vstupmi. Dom je postavený z kvalitných materiálov: pálená tehla Porotherm, monolitické stropy, sadrové omietky, hliníkové okná a dvere.
Kolaudácia je plánovaná na Máj-Jún 2021.

PARKOVANIE
K bytu je možné si dokúpiť 1-2 parkovacie miesta susediace priamo s pozemkom. Cena jedného parkovacieho miesta je 19 900€. Kúpa parkovacích miest nie je podmienkou.

LOKALITA
Devín patrí k jednej z najkrajších častí Bratislavy najmä vďaka svojej polohe v obklopení krásnych vrchov Malých Karpát s historickou dominantou hradu Devín, na ktorý je výhľad priamo z pozemku. Nástup na promenádu vedúcu k hradu a taktiež na cyklotrasu je v bezprostrednej blízkosti (2min. pešo). Zástavka MHD s priamym spojom do centra je v bezprostrednej blízkosti (2min. pešo). Priamo v projekte Záhrady Devín sa nachádza park s detským ihriskom. Škola a škôlka sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti (5min. pešo). Taktiež sa môžete tešiť na prijemnú komunitu mladých rodín v celom projekte Záhrady Devín, spoločné grilovačky a komunitné bývanie.

Video Obhliadka  Nehnuteľnosti

Kamenna, 841 10 Bratislava-Devín, Slovensko

Sofia_basic.png

 Dohodnite si obhliadku 

Sofia Takáčová

+421-950-717-999

Mapa / Lokalita Nehnuteľnosti

Kamenna, 841 10 Bratislava-Devín, Slovensko

bottom of page