top of page

PREDAJ - 3 izbový Byt, Kaštielska ulica, Bratislava II,

Na Predaj

Kaštieľska, 821 05 Bratislava, Slovensko

267,000€

(vrátane servisu a provízie pre RK)

Detail Nehnuteľnosti

Typ Nehnuteľnosti

Byt

Podlahová Plocha (m2)

80

Izby

3

Poschodie

5/10

Kúpeľne

1

Rok Budovy

2013

 Dohodnite si obhliadku 

Sofia Takáčová

+421-950-717-999

Popis Nehnuteľnosti

Realitná kancelária TRH Bývania Vám ponúka na predaj krásny 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava ll - Ružniov v novostavbe Perla Ružinova na 5/10 poschodí.
Byt má rozlohu 80 m2 vrátane loggie, je výborne dispozične riešený- denná a nočná časť pozostáva zo vstupnej chodby so samostatným WC, kuchyne spojenej s veľkou obývačkou, dvoch spálni a kúpeľňou s WC. Súčasťou bytu je aj priestranná loggia, ktorá je prístuná z oboch spálni. Izby sú pekne presvetlené, orientované na sever a východ a každá miestnosť disponuje rekuperáciou, ktorá zabezpečuje zdravé vetranie bez otvárania okien.
Byt je zariadený na mieru, je v ňom položená kvalitná talianská gresová dlažba, v spálňach sú položené koberce na drevenej podlahe a vstavané skrine. Všetky miestnosti majú zabezpečené súkromie závesmi s minimálnou priepustnosťou svetla, tzv. „blackouty“, a súčasťou bytu je aj predpríprava na inštaláciu exteriérových žalúzií. Kuchyňa je vybavená vstavanými spotrebičmi - umývačka riadu, práčka, chladnička, el. rúra, digestor a indukčná doska - značky elektrolux a gorenje. V dome je k dispozícii aj veľká kočikáreň. Byt sa predáva so zariadením.

Bytový dom bol skolaudovaný v roku 2013, má dva výťahy, a je plnohodnotne vybavený polyfunkciou na prvých dvoch podlažiach - potraviny, drogéria, kaderníctvo, reštaurácie, fitnescentrum, kaviareň, očná optika, zubár, notár a veľa ďalších. Kompletná občianska vybavenosť.

Video Obhliadka  Nehnuteľnosti

Kaštieľska, 821 05 Bratislava, Slovensko

Sofia_basic.png

 Dohodnite si obhliadku 

Sofia Takáčová

+421-950-717-999

Mapa / Lokalita Nehnuteľnosti

Kaštieľska, 821 05 Bratislava, Slovensko

bottom of page