top of page

Predajte svoju nehnuteľnosť cez TRH Bývania

 
Váša nehnuteľnosť je pravdepodobne jedným z najcennejších aktív, ktoré v živote máte. Výber správneho predajného agenta je rozhodujúci pri predaji Vašej nehnuteľnosti.

 

Všetci sme počuli, že kľúčovým faktorom predaja nehnuteľnosti je umiestnenie, poloha, miesto. Ale nie je to jediné.

V spoločnosti TRH Bývania úzko spolupracujeme s Vami, aby sme zabezpečili, že sa vezmú do úvahy viaceré dôležité faktory. Často dôležité prvky transakcie môžu byť prehliadané majiteľmi nehnuteľnosti, ktorí nemajú správnu skúsenosť, alebo ktorí si vybrali nesprávneho agenta.

 
PREČO SI VYBRAŤ AGENTOV REALITNEJ KANCELÁRIE TRH BÝVANIA ?
Marketing predaja

Správna cena

Nesprávne stanovenie ceny vašej nehnuteľnosti je najčastejšou chybou. Ak je cena nehnuteľnosti príliš vysoká, bude mať porovnateľné vlastnosti lepšiu hodnotu, a to môže pomôcť predať konkurenčnú nehnuteľnosť, napríklad vašich susedov namiesto vašej. Ak je vaša cena príliš nízka, môžete zbytočne obetovať zisk. Nacenenie nehnuteľnosti na predaj je umenie, ktoré zohľadňuje pohyb trhu, dopyt, stav domova a áno, jeho umiestnenie. Váš maklér TRH Bývania bude brať do úvahy všetky tieto faktory, keď vás bude informovať o cenovej stratégii.

Pripráva nehnuteľnosti

Druhou najčastejšou chybou, ktorú majitelia nehnuteľnosti robia, nie je príprava svojho domova na predaj. Keď kupujúci objaví nedostatočnú údržbu, môže to viesť k tomu, že sa bude zaujímať o ďalšie potenciálne problémy. Príliš veľa neporiadku, chabé zdobenie, nevhodné doplnky, minimálne poškodenie zariadenia môže tiež zabrániť kupujúcemu zamilovať sa do vášho domova. Váš maklér TRH Bývania dokáže okamžite zistiť tieto problémy a pomôže vám dostať sa do predaja v plnej sile a bez nepríjemných prekvapení.

Marketing

Efektívny marketing je tretí kritický faktor, ktorý sa často zle vykoná. Váš maklér TRH Bývania to urobí prioritou. Začína sa profesionálnymi fotografiami vášho domova, aby ste zdôraznili jeho najlepšie vlastnosti a nie len zdokumentovať určité miestnosti. Správne nasadenie vašej nehnuteľnosti a jej depersonalizácia spôsobí významný rozdiel. Váš agent navrhne vylepšenia, ktoré zvýšia celkovú hodnotu Vášho domova, čo povedie k rýchlejšiemu predaju za maximálnu cenu.

Expozície

Váš maklér bude uprednostňovať správnu kombináciu tradičnej a online reklamy, ktorá využíva lokálne, celoštátne a vynímočne aj globálne webové stránky partnerov spoločnosti TRH Bývania s využitím značky, ktorá má celoštátnu pôsobnosť na prilákanie kvalifikovaných kupcov z celého Slovenska a Čiech. Prostredníctvom partnerského predaja bude váša nehnuteľnosť vystavená sieťam maklérov TRH Bývania, ako aj profesionálom v oblasti nehnuteľností v celom odvetví.

Správny realitný agent

Výber nesprávneho makléra je ďalšou bežnou chybou. Neskúsení makléri zvyšujú šancu na slabé výsledky. Váš maklér TRH Bývania má skúsenosti s prácou v rôznych trhových dynamikách a môže odporučiť správnu cenu pre aktuálny trh. Dokáže vyjednávať objektívne vo vašom mene a pomôcť vám hladko prechádzať rôznymi logistickými a právnymi prekážkami. Môžete sa spoľahnúť na profesionalitu a skúsenosti svojho makléra, aby ste dosiahli vyššiu produktivitu a ziskovosť z celej transakcie.

Pozor na detaily

Nakoniec, veľa majiteľov nehnuteľností urobí chybu, že nekladú dôraz na dôležité podrobnosti o predaji skôr, než získajú ponuku. Aby ste tomu zabránili, váš maklér TRH Bývania bude s vami vopred spolupracovať, aby zistil veci, ako sú vaše požadované čisté výnosy z predaja, ideálne dátumy výmeny a dokončenia, dodatočné podmienky, s ktorými budete súhlasiť a všetky kompromisy, ktoré ste ochotný urobiť v záujme uzavretia zmluvy a úspešenej transakcie predaja.

Môžete sa vyhnúť mnohým chybám, ktoré robia ďalší predajcovia, disponovať vyššou cenou z vášej nehnuteľnosti, predať ju rýchlejšie a mať viac príjemný zážitok z celého procesu jednoducho tým, že pracujete s tímom agentov TRH Bývania.

Vyberte si múdro, vyberte si TRH Bývania

bottom of page