top of page

Prenájom nehnuteľnosti cez TRH Bývania

 
Pri prenájme nehnuteľnosti, buďte obozretný nielen pri hľadaní seriózneho nájomníka. Dôležité je aj to, na čom sa dohodnete v nájomnej zmluve.

 

Chcete expresne rýchlo a bezpečne prenajať svoju nehnuteľnosť? V spoločnosti TRH Bývania sa zaoberáme aj expresným prenájmom nehnuteľností v Bratislave a okolí. Vyriešime Vaše požiadavky od A po Z úplne bezplatne! 

 

Vy, ako majiteľ nehnuteľnosti resp. prenajímateľ neplatíte nič! Pri úspešnom prenájme vašej nehnuteľnosti, províziu pre realitnú kanceláriu platí záujemca, ktorý reálne využil naše služby. Spoluprácou s nami nemáte čo stratiť, môžete len získať! 

 
PREČO PRENAJAŤ SVOJU NEHNUTEĽNOSŤ CEZ TRH BÝVANIA ?
Ponúkame Vám
  • profesionálny prístup a ochotu našich vyškolených maklérov

  • všetci členovia nášho tímu sú flexibilní a pracujú pre Vás 

  • špecializujeme sa len na Bratislavu a okolie

  • k našim klientom pristupujeme individuálne

  • vašu nehnuteľnosť sa snažíme prenajať v čo najkratšom termíne

  • bezplatné právne a finančné poradenstvo

  • chránime a obhajujeme Vaše záujmy plynule aj v cudzích jazykoch

  • bezpečný prenájom: skôr ako pristúpime k podpisu nájomnej zmluvy, zistime si osobné informácie o tom, kto je nájomník a kde pracuje

Dbajte na bezpečnosť...

Skôr ako pristúpite k podpisu nájomnej zmluvy, zistite si, kde nájomník pracuje a na akom poste. Z toho sa dá vydedukovať nielen približná výška jeho príjmu, ale aj jeho sociálne zaradenie, teda aj to, akých ľudí si bude do bytu vodiť. Spýtajte sa, prečo sa nájomca sťahuje z predchádzajúceho bydliska. Zaujímajte sa, kde žil nájomník predtým. Ak býval v podnájme, pýtajte sa, ako dlho tam bol a aký mal dôvod na odchod. Vyžiadajte si kontakt na predchádzajúceho prenajíma-teľa a zavolajte mu. Ak by pri akejkoľvej z otázok zaváhal alebo znervóznel, radšej sa s ním rozlúčte.

 
CHCEM PRENAJAŤ NEHNUTEĽNOSŤ
Ako jedna z mála realitných kancelárií v Bratislave, disponujeme bohatou databázou klientov,
vďaka ktorej predávame a prenajímame nehnuteľnosti bez inzerovania na inzertných portáloch!

Vyberte si múdro, vyberte si TRH Bývania

bottom of page