top of page

Kúpte svoju nehnuteľnosť cez TRH Bývania

Kúpa nehnuteľnosti je obrovský finančný záväzok a môže byť skľučujúca - najmä ak ste prvýkrát kupujúci. Vyberajte správane - kvalita, rýchlosť, široká škála služieb a hlavne bezpečnosti.

V spolupráci s tímom realitnej kancelárie TRH Bývania si vyberiete správnu cestu bez ohľadu na to, či kupujete svoju prvú nehnuteľnosť, hľadáte nový domov pre vás a vašu rodinu, rekreačnú rezidenciu alebo nehnuteľnosť na investíciu. 

Tri najväčšie výhody pri kúpe nehnuteľnosti v spolupráci s agentom TRH Bývania:

1.

Využite široký výber nehnuteľností v sieti TRH Bývania, ktorá spolupracuje takmer so všetkými overenými realitnými kanceláriami na Slovensku. Náš systém s licencovanými agentmi je aktívnou sieťou, v ktorej všetci agenti spolupracujú a zdieľajú svoje vlastnosti. Je to pre našich klientov jasná výhoda, pretože im ponúkame široký výber vhodných nehnuteľností, ktoré je možné kúpiť ihneď.

2.

Ušetrite čas a starosti s

profesionálnym vedením agentov TRH Bývania. Zaručujeme komplexnú škálu nehnuteľností, nezatajujeme žiadne informácie, odkrývame zistené nedosta-tky. Vykonávame výber vlastností, ktoré vyhovujú potrebám zákazníka. Služby prirodzene zahŕňajú kompletné informácie poskytnuté včas a pravidelne, sprevádzané obhliadky v dohodnutom čase tak, aby vyhovovali vám aj majiteľovi nehnuteľnosti.

3.

Využite skúsenosti a excelentnosť odborníkov z TRH Bývania. Naše služby v oblasti nehnuteľností preniesli našu konsolidovanú databázu poznatkov našim agentom. Všetci agenti TRH Bývania absolvujú pravidelne rôzne školenia a sú nepretržite podporovaní, aby mohli ponúknuť najvyššiu kvalitu služieb v oblasti nehnuteľností. Týmto spôsobom zabezpečujeme, aby naši agenti najlepšie vedeli, ako uspokojiť potreby klientov - ako miestny expert na ich príslušných trhoch.

 
CHCEM KÚPIŤ NEHNUTEĽNOSŤ
Dbajte na bezpečnosť pri kúpe a vyhnite sa mnohým chybám. Majte viac príjemný zážitok z celého procesu jednoducho tým, že pracujete s tímom agentov TRH Bývania.

Vyberte si múdro, vyberte si TRH Bývania

bottom of page